Witam, nazywam się Marcin Juranek, pracuję jako programista od września 2015 roku. Nie jestem już pierwszej młodości, programowaniem (w biznesie) zająłem się późno, wcześniej pracowałem jako tester, potem informatyk (naprawa komputerów, pomoc użytkownikom, naprawa laptopów -> po za pracą(PT-803 & WEP 853A)), a teraz pracuje jako programista .Net (C#, MS SQL). Skończyłem studia informatyczne na Politechnice Śląskiej w Gliwicach.

To jest mój drugi blog, pierwszy założyłem kilka lat temu ale dopiero dopiero w 2018 roku pojawiło się tam kilka postów. Nie jestem zadowolony z z tamtego bloga, z jakości wpisów i jego wyglądu. Dojrzałem (tak jak w przypadku programowania) do decyzji o założeniu nowego bloga, który stałby się moją wizytówką, pełnego lepszych treści.

O czym będę pisał? Przede wszystkim stworzyłem tego bloga z myślą o dokumentacji dla moich projektów „Aplikacja do obsługi maratonu rowerowego” . Przy okazji chcę utrwalić moją wiedzę.

W październiku 2019 roku pojawiła się możliwość uczestnictwa w kursie (zapisałem się już w czerwcu ), zorganizowanym przez Macieja Aniserowicza, Droga Nowoczesnego Architekta. Ta data wyznaczyła kolejny etap w moim blogu. Podzieliłem go na posty z przed DNA i posty w trakcie trwania DNA.

Wpisy opierające się na zadaniach z DNA są rezultatem wspólnej pracy. Poniżej dwóch kolegów zaangażowanych w zadania z DNA:

Po za pracą , jest dom, żona, dwójka dzieci, spory plac do ogarnięcia, kawałek pola. Czas wolny gry, rower (do pracy i z powrotem), dobry serial.

Miłego czytania.

Kategorie: Inne